Portfolio

Zobacz kilka przykładowych realizacji i zainspiruj się!

Dla kogo

Prowadzisz biznes oparty na usługach i chcesz zacząć działać online? A może masz stronę, identyfikację, która wymaga odświeżenia? Chętnie umówię się na rozmowę!

Zakres prac

Opracujmy:

  • stronę,
  • sklep,
  • logo,
  • identyfikację wizualną,
  • treści opowiadające o Twojej ofercie.
Dla kogo

Ania to księgowa z dużym doświadczeniem oraz szkoleniowiec.

Pomaga założyć działalność, prowadzi księgowość, kadry i płace dla małych oraz średnich firm. Opiekuje się również księgowością spółek.

Link do strony – klik!

Zakres prac

Strona Ani powstawała dłuższy czas i nie mogła ujrzeć światła dziennego. Przejęłam proces projektowania i w ciągu dwóch tygodni prace dały widoczny efekt. Jesteśmy już w zaawansowanej fazie i niebawem strona będzie gotowa!

Dla kogo

Kasia jest wspaniałą copywriterką specjalizującą się w tekstach sprzedażowych.

Zakres prac

Kasia potrzebowała szybkiego stworzenia strony, na której mogłaby przedstawić swoją ofertę. Nie miała logo ani pomysłu na wygląd strony. Cała akcja była błyskawiczna bo Kasia miała już przygotowane teksty – strona powstała w dosłownie kilka godzin!

Link do strony – klik!

Dla kogo

Agnieszka jest specjalistką BHP. Współpracuje z małymi i średnimi firmami wspierając świadomość i bezpieczeństwo pracowników. Chroni przedsiębiorstwa przed karami i błędami w dokumentach.

Zakres prac

Dla Agnieszki stworzyłam najpierw logo – jej marzeniem była kobieca estetyka dla niezbyt kobiecej branży. Jesteśmy w trakcie budowania jej eksperckiej strony internetowej. Projektujemy teksty z trudnej, technicznej działalności tak, aby były przystępne i zrozumiałe.

Dla kogo

Justyna jest coachem i hipnoterapeutką RTT. Pomaga kobietom uwierzyć w siebie i uwolnić się od blokad zakorzenionych w podświadomości.

Zakres prac

Dla Justyny miałam przyjemność opracować logo, pomóc z doborem kolorystyki marki, dobrałam typografię, naniosłam drobne zmiany na stronie głównej, stworzyłam landing page dla jej warsztatu oraz stworzyłam sklep.

Link do strony – klik!

Dla kogo

Ela prowadzi swoje biuro rachunkowe od dobrych paru lat. Współpracuje zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Niebawem uzyska uprawnienia doradcy podatkowego i ruszy jej autorska “Akademia Nowoczesnej Księgowości”.

Zakres prac

Dla Eli miałam przyjemność opracować identyfikację wizualną, logo, stronę ze sklepem jak i w trakcie tworzenia strony uporządkowałyśmy jej system obsługi Klienta. Niebawem kończymy prace i strona będzie już dostępna w całej okazałości!

Dla kogo

Sandra jest naturoterapeutką, hipnoterapeutką i akupunkturzystką. Jest też specjalistką od naturalnych receptur mydeł, mazideł i nalewek.

Zakres prac

Dla Sandry opracowałam logo, identyfikację wizualną, stronę ze sklepem, wspierałam podczas opisywania bogatej oferty oraz w wycenach. Pomogłam jej samodzielnie oprawić e-booki, nauczyłam obsługi Canvy i obsługi strony – od zera aż do biegłości.

Link do strony – klik!

Dla kogo

Karina to prawniczka, która przekazuje wiedzę o tym, jak legalnie działać w SM. Mówi tak ciekawie i przyjemnie, że miło się słucha!

Zakres prac

Dla Kariny opracowałam re-branding, zmieniło się logo oraz wygląd strony – Karina chciała, aby jej strona była odzwierciedleniem jej estetyki. Bez zadęcia, z dozą humoru – tak, aby było to spójne z jej przekazem i przyjemne dla odbiorców.

Link do strony – klik!

Dla kogo

Projekt Chochla tworzą Beata – pomysłodawczyni, koordynatorka, specjalistka odnowy psychosomatycznej i astystentka osób z niepełnosprawnością oraz Kasia – dietetyk kliniczny.

Zakres prac

Dla Chochli miałam przyjemność opracować logo, identyfikację wizualną, stronę www. Oprócz tego wspieram Chochlę w tworzeniu materiałów szkoleniowych na warsztaty i wystąpienia. Tworzymy również materiały do Akademii, które pomogą nauczycielom z placówek specjalnych edukować o zdrowym żywieniu i roli ruchu. W planach jeszcze mnóstwo ciekawych projektów!

Link do strony – klik!

Dla kogo

Kamila prowadzi swoją szkołę Caduceus Academy. Uczy w niej przede wszystkim pracy z energią Reiki oraz czakrami.

Zakres prac

Dla Kamili miałam przyjemność opracować logo oraz stworzyć stronę. Kamila opracowała teksty sama i teraz ma wizytówkę swojej szkoły!

Link do strony – klik!

Dla kogo

Iza jest terapeutką TSR, prowadzi również terapię par i prowadzi sesje Radykalnego Wybaczania.

Zakres prac

Dla Izy miałam przyjemność opracować stronę, jej przyjaciółka stworzyła logo – i tak we współpracy powstała wizytówka, dzięki której Iza może budować swoją markę terapeutki.

Link do strony – klik!

Dla kogo

Sandra jest artystką. Tworzy zarówno obrazy jak i dzieła z żywicy. Każde jej dzieło jest unikatowe i niepowtarzalne.

Zakres prac

Dla Sandry miałam przyjemność stworzyć logo i stronę według jej zamysłu, aby mogła mieć dynamiczne portfolio.

Link do strony – klik!